Hráč v orchestru MFO – hráč na II. hoboj s povinností anglického rohu

(úvazek 1.00, zástup za RD)

Od uchazečů požadujeme:
– SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru hudba – hra na příslušný nástroj (v případě mimořádného talentu či mimořádné umělecké osobnosti, která je vynikajícím, všeobecně uznávaným odborníkem a specialistou v oboru lze od této podmínky kvalifikačních požadavků upustit)
– flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost.

Uchazečům nabízíme:
– pracovní pozici v tradiční, stabilní a renomované instituci;
– platové zařazení dle platných předpisů (12. platová třída) a odpovídající praxe;
– zaměstnanecké benefity: stravenky;
– 5 týdnů dovolené;
– nástup ihned, popř. dle vzájemné dohody.

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje (email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a informací, zda požadujete zajištění korepetice buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 2.12.2022 včetně. Na obálku, resp. do předmětu emailu uveďte „VŘ – hráč v orchestru MFO – hráč na II. hoboj s povinností anglického rohu“. Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Vybraní uchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 7.12.2022 od 14:00 hodin v sále MFO Reduta (Horní náměstí 23, Olomouc). Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová. Časový harmonogram bude zaslán vybraným uchazečům do tří dnů po datu uzávěrky přihlášek.

Případné další informace poskytne tajemník konkursní komise p. Petr Dvořák (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), anebo vedoucí nástrojové skupiny p. Jan Kučera (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 775 258 774).

Výběrové řízení – hráč na II. hoboj s povinností anglického rohu
Konkurzní party – hráč na II. hoboj s povinností anglického rohu